Avrupa Spor Yönetimi Kongresi – 2013

Marmara Üniversitesi ve Spor A.Ş., Lütfi Kırdar Kongre Merkezleri’nde 7-15 Eylül 2013 tarihleri arasında Avrupa Spor Yönetimi Kongresi’ni (EASM 2013 İstanbul) düzenleyecektir.

Spor Yönetimi alanında araştırma ve eğitim çalışmaları bulunan her akademisyenin ilgi duyacağına inandığımız ve katılımını beklediğimiz bu kongrenin iki temel amacı
vardır (www.easm2013.com ):

Spor Yönetimi alanının seçkin akademisyenleri ile deneyimli uzmanlarını bir araya getirerek Spor Yönetiminin güncel ve ileriye yönelik akademik konu ve stratejilerini belirlemek,

EASM kongresine özgün olarak kongre öncesi düzenlenen Uluslararası Yüksek Lisans ve Doktora Seminerleri ile genç kuşak spor yöneticisi ve akademisyen adaylarına üst düzey bir eğitim olanağı sunmaktır.

Kongre ve seminerlerin dili İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Ancak 11 Eylül 2013 günü sunum ve çalıştayları içeren Türkçe Ön-Konferans gerçekleştirilecektir.Türkçe Ön Konferansına, komitemiz tarafından sitemizde açıklanan başlıklar ile ilgili konularda bildiri özetlerinizi gönderebilirsiniz.

Hem Spor Yönetimi ve yan alanlarında çalışan akademisyenleri hem de mesleği SporYöneticiliği olan ilgilileri bir araya getiren bu önemli kongrede sizleri görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Detaylı bilgi için: